Rowerowy Plac zabaw - pumptrack

Projekt

Projekt
Podstawowe informacje
Grupa III: Gołuski, Trzcielin, Więckowice
Kategoria: 
Sport
Lokalizacja: 
Więckowice, działka nr 237
Status: 
Zatwierdzony
Osoba zgłaszająca
Imię i nazwisko: 
Justyna Białas
E-mail: 
biuro@bimar-sufity.pl
Informacje
Ogólny opis zadania: 
Wykonanie obiektu sportowego przeznaczonego dla każdego użytkownika w każdym przedziale wiekowym. Rowerowy plac zabaw jest zaprojektowanym torem przeszkód składającym się z garbów, zakrętów oraz małych "hopek"
Szczegółowy opis zadania wraz z uzasadnieniem: 
Rowerowy plac zabaw PUMPTRACK jest zaprojektowanym torem przeszkód składającym się z garbów, zakrętów oraz małych "hopek" ułożonych w takiej kolejności bez konieczności pedałowania. Obiekt przeznaczony dla dzieci na rowerkach, a także dla innych użytkowników różnych grup wiekowych oraz dyscyplin sportowych takich jak: skaterów, miłośników jazdy na BMX czy osób na hulajnogach. Rowerzyści poprzez bezpieczną zabawę rozwijają koordynację ruchową oraz zmysł równowagi: Taki obiekt bardzo dobrze wkomponował by się w architekturę naszej miejscowości. Dzieci i dorośli często korzystają z tej dyscypliny sportowej. Obok znajdują się park więc dla pasjonatów jazdy z przeszkodami i utrudnieniami taki tor rowerowy a co za tym idzie małe dzieci mogą już z niego skorzystać a nam zależy przede wszystkim na propagowaniu sportu i aktywności fizycznej już od najmłodszych lat. Zasięgnęłam opinii Pani sołtys, gdzie nie ma ona przeciwwskazań co do usytuowania takiego obiektu na boisku gminnym.
Dodatkowe informacje: 
Do formularza dołączam wizualizację, koncepcję zagospodarowania, technologię zagospodarowania placu zabaw, ksero mapy z ponumerowanym usytuowaniem obiektu w formie papierowej oraz wysłane drogą elektroniczną.
Koszty
Szacunkowy koszt razem: 
60.000 zł
Składowe części zadania
Tor asfaltowy minipump
stojak na rowery
tablica regulaminowa
łakwa
kosz na śmieci
Do pobrania
Mapa